Konkurs – Cegiełkowy świat Wise Elk

 

Pamiętacie jak jakiś czas temu pokazaliśmy Wam genialne klocki Wise Elk? Mogliście o nich poczytać w TYM wpisie. 😉

Tym razem dostaliśmy zadanie specjalne – zbudowanie ogromnego zamku. Zestaw czekał na wyjątkową okazję – przyjazd naszych cudownych przyjaciół, by wspólnymi siłami podołać temu wyzwaniu. 😉 Układanie zajęło nam prawie calutki dzień, dzieci wytrwale kleiły, dopasowywały, dzieliły się cegiełkami i z rosnącą fascynacją obserwowały jak zamek piął się w górę. Przy tym zestawie niezbędna była pomoc rodziców – więc tatusiowie chętnie pobawili się w inżynierów budownictwa. 😉

Zestawy Wise Elk to gipsowe cegiełki, do których łączenia wykorzystuje się nietoksyczny i rozpuszczalny w wodzie klej PVA. Zestawy zapakowane są niezwykle starannie, każdy budynek ma swoje pudełeczko, rodzaje cegiełek są w oddzielnych woreczkach, jest także plansza do układania. Ta ostatnia to jedyna rzecz do której bym się przyczepiła, moim zdaniem powinna być twardsza, bardziej stabilna (chociaż z tektury). Po zbudowaniu zamku według instrukcji można postawić go na półkę i cieszyć nim oko lub zanurzyć go na pół godziny w wodzie, ostrożnie rozdzielić cegiełki i po wyschnięciu móc ponownie się bawić, popuścić wodze wyobraźni i zbudować coś zupełnie innego! Nikoś i Aurelka po zbudowaniu zamku nas niezwykle zaskoczyli i z pozostałych cegiełek zbudowali rycerzy, kotki, pieski a nawet miecze. 😉 Poszerzyli też sam zamek o schody na mury i o orła nad wejściem. 🙂 – Tata

Cegiełki możecie kupić na Allegro. To doskonały pomysł na zbliżające się święta – układanie pomoże rozwinąć zdolności motoryczne, logiczne myślenie, kreatywność dzieci oraz wzmocnią zmysł myślenia przestrzennego. Dzieci układające cegiełki są bardzo dokładne, myślą nad każdym ruchem i zadają wiele pytań na temat technik budowania. To idealny prezent na spotkanie z dziadkiem, ulubionym wujkiem oraz przede wszystkim na wzmocnienie więzi z tatą czy starszym bratem.

Nasz Smoczy Zamek składa się aż z 1080 elementów, jest ponad dwa razy większy niż młyn, jego złożenie wymagało dużej uwagi i skupienia. Wielkość budowli to aż 280 x 260 x 140 mm, więc fantastycznie nadaje się do zabaw tematycznych – rycerzami czy żołnierzykami. Budując można zapoczątkować przygodę na całe życie, wyszukać okoliczne zamki i każdego weekendu w ramach mini wycieczek je odwiedzać. 😉

Zajrzyjcie na stronę Wise Elk, zakochajcie się i zróbcie zakupy – obiecujemy, że nie będziecie żałować.

A teraz mamy dla Was coś specjalnego! 😉

KONKURS!

Jak wyobrażacie sobie współczesnego rycerza? Będzie walczył świetlnym mieczem, a może wysyłał SMSa do wroga? Może jego cała zbroja będzie elektroniczna, a może tylko oko? Zastanówcie się, narysujcie i wyślijcie do nas zdjęcie Waszego dzieła. Wspólnie z przedstawicielami Wise Elk wybierzemy najbardziej szalonego rycerza i nagrodzimy nagrodą specjalną: Ogromnym zamkiem, dokładnie takim jaki zbudowali Aurelka, Ala i Nikoś. 😉 Konkurs trwa od 08.11.2018 do 22.11.2018. Na Wasze zdjęcia czekamy pod konkursowym wpisem na naszym Fan Page-u. Będzie nam bardzo miło jak udostępnicie informację o konkursie i zaprosicie swoich przyjaciół. 😉

REGULAMIN

Postanowienia ogólne
 1. Organizatorem konkursu jest blog „Mamo, Tato, pobawmy się” we współpracy z Wise Elk.
 2. Konkurs odbędzie się na blogu www.mamotatopobawmysie.pl
 3. Sponsorem nagród oraz ich wysyłki jest Wise Elk Brandin Sp. z o.o. ul. Zachodnia 74B, 05-092 Łomianki
 4. Konkurs trwa od 08.11.2018 r do 22.11.2018 roku
 5. Wszystkie zasady konkursu są zawarte w regulaminie.
 6. Zastrzegamy sobie prawo do zrobienia kolażu ze wszystkich nadesłanych zdjęć.
 7. Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin.
Zasady i przebieg konkursu, wyłanianie zwycięzców
 1. Uczestnikami konkursu mogą być rodzice lub opiekunowie wraz ze swoimi dziećmi, które wykonają wspólnie zadanie konkursowe.
 2. Wymagane jest polubienie Facebookowej strony bloga Mamo, Tato pobawmy się lub/i obserwację Instagrama oraz Wise Elk Polska – Cegiełkowy świat.
 3. Można przesłać maksymalnie jedno zgłoszenie na jedno dziecko.
 4. W konkursie nie może brać udziału nasza najbliższa rodzina oraz pracownicy Wise Elk Polska.
 5. Zostaną zdyskwalifikowane wszystkie osoby które ukradną zdjęcia lub treść z innego bloga, każde zgłoszenie zostanie dokładnie sprawdzone.
 6. Zgłaszane projekty muszą być w 100% autorstwa uczestników konkursu.
 7. Wygrywa jedna najbardziej zgodna z tematem praca plastyczna zdaniem autorów bloga.
 8. Jedna osoba może wygrać tylko jeden zestaw.
 9. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej, która pokaże współczesnego rycerza i wklejenie jej zdjęcia lub skanu na Fan Page-u bloga Mamo, Tato pobawmy się!
 10. Ogłoszenie wyników pojawi się na naszym blogu poniżej tego wpisu oraz na Facebooku.
 11. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailem, będą mieli 48h na wysłanie danych do wysyłki nagród. Po tym czasie zostaną wybrani nowi zwycięzcy.
Nagrody
 1. Do wygrania jest Smoczy Zamek Wise Elk, 1080 elementów
 2. Do wygrania jest jeden zestaw.
 3. Nie ma możliwości wymiany nagród na ekwiwalent pieniężny.
 4. Nie ma możliwości wysyłki nagrody na inny adres niż adres zwycięzcy.
 5. Żeby otrzymać nagrodę należy w ciągu 48h po ogłoszeniu wyników wysłać dane do wysyłki.
Reklamacje
 1. Reklamacje można zgłaszać na adres mamotatopobawmysie.pl@gmail.com do siedmiu dni do od zakończenia konkursu.
 2. Nieuregulowane kwestie zawarte w tym regulaminie podlegają Kodeksowi Cywilnemu.

Komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *