Weekend z dziećmi w Krakowie – Ogród Doświadczeń

 

WeekendWKrakowieOgrodDoswiadczen1

To naprawdę wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa, idealne do regularnego odwiedzania raz w roku – świetny sposób na obserwowanie naszego dziecka i jego zainteresowań. Na spotkanie z nauką nigdy nie jest za wcześnie. 😉

Park jest zlokalizowany na przeciwko M1, od strony Alei Pokoju więc jeśli jesteście zmotoryzowani to spokojnie możecie zostawić auto pod galerią, a jeśli jeździcie tramwajami to dojedziecie praktycznie pod samo wejście. 😉 Na miejscu można coś zjeść, jest mnóstwo ławek (niezwykle potrzebnych jak dziecko się zajara jakąś atrakcją, można klapnąć i obserwować cudowny rozwój naszego Psotnika) , teren jest ogromny więc szykujcie się przynajmniej na trzy godziny spaceru, są darmowe trampoliny do skakania, wszystkiego można dotknąć, pokręcić, poczytać, pobawić się. wracać wielokrotnie w to samo miejsce, tylko trzy miejsca są limitowane – zorbing, bungee i żyroskop (można kupić specjalne żetony w kasie, nasza się bała, więc żetony oddaliśmy innym ;p). Całość jest przepięknie utrzymana, jest czysto, trawniki i wszystkie elementy ogrodu są bardzo zadbane.

Od poniedziałku do piątku Ogród Doświadczeń jest otwarty od 8:30 do 19. w weekendy od 10 do 19.

Teoretycznie na terenie wystawy obowiązuje zakaz wszelkich rowerów, hulajnog itd (ale nikt się do tego punktu regulaminu nie stosuje, chociaż naszym zdaniem lepiej nic nie brać, bo nie warto niczego ominąć. ;)), nie wolno też przyprowadzać milusińskich.

Tutaj możecie podejrzeć ceny biletów.

Psota miałą dzisiaj wyjątkowo psotny nastrój i jak się uparła na konkretne miejsce to nie chciała z niego iść (mogła w nieskończonośc bawić się wszelkimi kuleczkami, na karuzelach i przeciągać się na mini pociągu..) i mamy nadzieję, że następnym razem przyjdzie ze zdecydowanie lepszym nastrojem.

Dla nas miejsce 10/10 – bawią się i duzi i mali, dla każdego znajdzie się coś interesującego i wzbudzającego zachwyt. 😉 – Mama

 

WeekendWKrakowieOgrodDoswiadczen2

 

WeekendWKrakowieOgrodDoswiadczen3

 

WeekendWKrakowieOgrodDoswiadczen4

 

WeekendWKrakowieOgrodDoswiadczen5

 

WeekendWKrakowieOgrodDoswiadczen6

 

WeekendWKrakowieOgrodDoswiadczen7

 

WeekendWKrakowieOgrodDoswiadczen8

 

WeekendWKrakowieOgrodDoswiadczen9

 

WeekendWKrakowieOgrodDoswiadczen10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *